Referencie

Názory rodičov a ich detí na nás a našu starostlivosť:

    Pred viac ako tromi rokmi sme do Mini Clubu priniesli náš najväčší poklad – nášho jediného syna. S netajenými obavami sme dieťa, ktoré bolo extrémne silno naviazané na mamu, odovzdali do rúk mladučkej pani učiteľky… V auguste o tri roky neskôr sa s Mini Clubom lúčil chlapec, ktorý bol plnohodnotne pripravený začať život školáka, s dôverou sa tešil na novú pani učiteľku („Veď všetky sú predsa super!“), ďalších kamarátov a nasávanie nových informácií. Napokon, veď vďaka mimoriadne kvalitnej predškolskej príprave už vedel čítať…
    Heslo „škôlka, v ktorej sa Vaše deti budú cítiť ako doma“ nie je reklamným sloganom, ale úprimným vyjadrením filozofie Mini Clubu. Základom a zárukou kvality tejto škôlky je empatická pani riaditeľka, ktorá má mimoriadne nadanie na prácu s deťmi a ktorá pri výbere jednotlivých učiteliek zrejme uplatňuje šiesty zmysel. Každá z nich totiž svojich škôlkarov neskonale ľúbi a do prípravy detí vnáša časť samej seba a svojho vzdelania – vďaka Lucke sme napriek nedokonalej jemnej motorike objavili čaro kresby, Majka, Paulínka a Monika otvorili svet hudby a dramatického prejavu a načierajúc do hlbokých vedomostí Pauly sme spoznávali svet. Zažili sme prekrásne besiedky, skamarátili sme sa s bazénom a naučili korčuľovať. A to všetko v prostredí rodinnej pohody a kamarátstva… Z nášho ustráchaného chlapčeka sa vďaka citlivému a pozornému prístupu stal zvedavý chalanisko s množstvom kamarátov. Toto totiž nie je obyčajná škôlka, toto je Mini Club!!!

    Rodičia Samka

  • Perfektní školka do které naše dcera chodí s radostí. Ocenujeme kvalitní moderní program, který naší dceru baví a doma nám s nadšením vypráví  ” co bylo ve školce ” .  Velmi si vážíme kamarádského a zároven profesionálního přístupu, který je ve školce samozřejmostí. Jsme rádi že naše dcera navštěvuje Miniclub.

rodiče Stelly, Ivana Hendrychová

  • Moje deti chodia ráno do škôlky s radosťou a poobede nechcú ísť domov. Našli sme tu ľudský prístup, množstvo aktivít, krásne a vzdušné priestory, výbornú stravu, ale aj rodinné priateľstvá. Pre deti je táto škôka ako druhý domov. Ako rodičia sme štastní, že sme si ju vybrali. Úprimne ďakujeme za všetko.

Kriškovci

  • V miniclube sa už viac ako tri roky pozeráme, ako naša dnes už predškoláčka kvitne. Lucka nastúpila do miniclubu ako dva a pol ročné dieťatko a prešli sme si naozaj ťažkou a dlhou adaptáciou, ktorú sme zvládli vďaka trpezlivému a individuálnemu prístupu pani učiteliek. Odvtedy je pre Lucku každý pobyt v škôlke zážitkom. Krúžok malých cirkusantov, prvé chemické a fyzikálne pokusy, divadielka, pomoc v škôlkárskej kaviarničke – každý deň je niečo výnimočné, na čo sa dá tešiť. Najväčšou výhodou miniclubu je veľmi osobný a láskavý prístup pani učiteliek – detičky bez ohľadu na vek sú túlené a mojkané skoro ako doma. Ak dieťatko nevie zaspať, pani učiteľka si ľahne k nemu a pritúli ho. Ak mu je smutno, nosí ho na rukách aj pol dňa. Každé dieťatko je brané ako individualita. Problém s kreslením alebo jemnou motorikou? Pani učiteľky sa zamerajú na tieto aktivity a o pár mesiacov je sklz dobehnutý. Kreatívny krúžok je dnes náš najobľúbenejší. Ustráchané dieťatko? Budúci školský rok to bude určite šéf celej triedy :-) Tento prístup je možný najmä vďaka malému počtu detí v triede, čo bol na začiatku hlavný dôvod, prečo sme si miniclub vybrali. Kvalitná a otvorená priebežná komunikácia s rodičmi je samozrejmosťou. Keďže dnes už máme predškoláčku, veľmi vyzdvihujem kvalitnú predškolskú prípravu už od štyroch rokov. Od začiatku nám tiež sadla organizácia dňa v miniclube – dopoludnia výchovno-vzdelávací program s triednou pani učiteľkou a popoludní krúžky s externými lektormi, ktorí prinášajú detičkám nové aktivity a iný prístup, a to v slovenskom aj anglickom jazyku. Pre nás bude miniclub navždy škôlka číslo jeden – ten pocit pokoja a istoty, keď sa dcérka ráno do škôlky teší a večer ju chce zatvárať a keď vidíme úžasné pokroky, by sme dopriali všetkým rodičom.

rodičia Lucky

 

  • Jedno svojej dcére v dobrom závidim. Že jej osud prihral práve Mini Club a že v nom mohla pobyt vyše tri roky. Byť tak škôlkárom a môcť si vybrať, chcel by som chodiť práve sem. Neviem si totiž predstaviť lepší štart do života. Je tu všetko čo si rodič v dnešnej ubehanej dobe môže priať, hlavne pocit, že dieta je v dobrých rukách a že sa vyvíja a rastie. Lebo deti sú tu považované za partnerov, za malých ľudi, ktorých je treba formovat láskavo a s citom. Ako rodič si mimoriadne cením ľudskú tvár školky a priateťskosť a ústretovosť personálu, ktorý vždy prekvapí niečim novým a niečím navyše. Nie preto že by musel, ale pretože chce. Je to kvalita, ktorá sa len tak nevidí a nedá sa kúpiť za žiadne peniaze. Eva, Lucka a ostatní, ďakujeme za všetko. Už vieme, kam bude chodiť naša mladšia dcéra, keď dorastie..:)

rodičia Hanky